Nowoczesne doświadczenia z tytoniem

Dowiedz się więcej o podgrzewanym tytoniu

CZYM JEST PODGRZEWANY TYTOŃ?

Innowacyjna alternatywa dla palenia papierosów

Jeśli jesteś dorosłym palaczem zainteresowanym alternatywą dla papierosów, która może zmniejszyć ryzyko¹, możesz spróbować tytoniu podgrzewanego jako nowej opcji. Firma Ploom wykorzystuje unikalną technologię do podgrzewania tytoniu, a nie do jego spalania, dzięki czemu uzyskuje się prawdziwe wrażenie smaku tytoniu, które nie powoduje powstawania dymu, jest bardziej przyjazne dla otoczenia i ma potencjał zmniejszenia ryzyka¹ w porównaniu z paleniem papierosów.

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

Potencjał zmniejszonego ryzyka

Ploom jest idealnym rozwiązaniem, jeśli szukasz nowoczesnego sposobu na doświadczenie bogatego i intensywnego smaku tytoniu przy zmniejszonym ryzyku w porównaniu z paleniem.¹

Wskaźnik redukcji 9 toksycznych substancji wynosi 90-95%¹
  • Potencjał zmniejszonego ryzyka Ploom X Advanced to nasz innowacyjny produkt z podgrzewanym tytoniem, który naszym zdaniem ma duży potencjał jako produkt o zmniejszonym ryzyku w porównaniu z paleniem papierosów.
  • Redukcja o 90-95% Wskaźnik redukcji 9 toksycznych substancji w dymie papierosowym, zalecany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), wynosi aż 90-95% w urządzeniach Ploom!
  • Żaden wyrób tytoniowy nie jest bezpieczny Ważne: Nie oznacza to, że stosowanie Ploom X Advanced jest bezpieczne, eliminuje zagrożenia dla zdrowia lub uzależnienia związane z używaniem tytoniu. Żaden wyrób tytoniowy nie jest bezpieczny.

Czym to się różni?

Nasz podręczny wykres poniżej pomoże Ci zrozumieć różnice pomiędzy podgrzewanym tytoniem, a vapingiem i paleniem.

JAK TO DZIAŁA?

Wnętrze urządzenia Ploom

Unikalna technologia HeatFlow wewnątrz urządzenia Ploom jest zoptymalizowana pod kątem przepływu powietrza, delikatnie ogrzewając wkłady tytoniowe od zewnątrz, aby zminimalizować zwęglanie i zapewnić bogaty smak tytoniu. Technologia ta utrzymuje optymalną temperaturę przez cały czas trwania sesji, zapewniając najwyższą przyjemność z palenia tytoniu od pierwszego do ostatniego zaciągnięcia. 

Obejrzyj wideo

Ploom X Advanced czarny

Ploom X Advanced niebieski

Ploom X Advanced granatowy urządzenie

Ploom X Advanced srebrny

Ploom X Advanced srebrny z przodu

Dowiedz się więcej o podgrzewanym tytoniu

XX:XX PM - XX XX, 20XX - X mins read

Unikalna technologia podgrzewania tytoniu

Read this Article

XX:XX PM - XX XX, 20XX - X mins read

Przewodnik po Vapingu dla początkujących

Read this Article

XX:XX PM - XX XX, 20XX - X mins read

Gdzie mogę używać podgrzewanego tytoniu?

Read this Article

¹Na podstawie dostępnych danych mierzonych maszynowo, porównujących 9 szkodliwych składników zalecanych do redukcji w dymie papierosowym przez WHO, mierzonych w dymie ze standardowego papierosa referencyjnego (1R6F) oraz w parze z Ploom X Advanced.
 
² W porównaniu do tradycyjnego papierosa. Badanie zostało wykonane na podstawie testu sensorycznego. Zakładało porównanie intensywności zapachu tytoniowego w oparciu o jakość powietrza. Do badania wykorzystano papierosy Winston Blue oraz podgrzewacz Ploom X Advanced (smaki: Rich, Fresh and Berry Fresh). Test został wykonany z użyciem 12 paneli badawczych przez zewnętrzne laboratorium w Niemczech. Wszystkie próbki zostały wyselekcjonowane oraz sprawdzone zgodnie z normą DIN EN 13725:2003. Badanie naukowe SRA przeprowadzono na bazie urządzenia Ploom 3.0 z wkładem Ploom 3.0 (niemetalizowanym).
 
³ W porównaniu do palenia. Badanie naukowe SRA przeprowadzono na bazie urządzenia Ploom 3.0 z wkładem Ploom 3.0 (niemetalizowanym).
 
⁴ W porównaniu do tradycyjnego papierosa. Badanie zostało wykonane na podstawie testu sensorycznego. Zakładało porównanie intensywności zapachu tytoniowego w oparciu o ludzkie włosy oraz 100% bawełnę. Do badania wykorzystano papierosy Winston Blue oraz podgrzewacz Ploom X Advanced (smaki: Rich, Fresh and Berry Fresh). Test został wykonany z użyciem 12 paneli badawczych przez zewnętrzne laboratorium w Niemczech. Wszystkie próbki zostały wyselekcjonowane oraz sprawdzone zgodnie z normą DIN EN 13725:2003. Badanie naukowe SRA przeprowadzono na bazie urządzenia Ploom 3.0 z wkładem Ploom 3.0 (niemetalizowanym).
 
⁵ W porównaniu do tradycyjnego papierosa. Badanie polegało na ocenie przebarwienia zębów po użyciu zwykłego papierosa (1R6F) oraz podgrzewacza Ploom X Advanced (Smaki: Rich, Fresh and Berry Fresh). Badanie zostało wykonane w naszym wewnętrznym laboratorium, a wyniki raportu przygotowano w zewnętrznym instytucie w Japonii. Do badań użyto zębów bydlęcych w odniesieniu do normy ISO 28399. Badania naukowe SRA przeprowadzono na bazie urządzenia Ploom 3.0 z wkładem Ploom 3.0 (niemetalizowanym).
Strona Ploom.pl jest przeznaczona dla pełnoletnich osób palących.

Czy masz ukończone 18 lat?

Aby wejść na tę stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

Potwierdź