• Wsparcie
  • Czy wkłady tytoniowe wytwarzają substancje smoliste?

Czy tytoń w postaci wkładów tytoniowych wytwarza substancje smoliste?

Nie. Tytoń używany we wkładach do podgrzewania różni się od tytoniu używanego do produkcji papierosów. 

Dzięki zastosowaniu technologii podgrzewania tytoniu HeatFlow™, wkład tytoniowy jest podgrzewany od zewnątrz do wewnątrz, dzięki czemu delikatnie, stopniowo uwalnia się  bogaty smak tytoniu podczas trwania całej sesji. 

Innowacyjna technologia HeatFlow™ nie wytwarza substancji smolistych, które powstają podczas spalania tytoniu*, co oznacza brak dymu tytoniowego i mniej zapachu tytoniu na ubraniach, włosach i w oddechu, a także mniej widocznych przebarwień na zębach w porównaniu z paleniem papierosów.

1*Porównanie z paleniem papierosów na podstawie testów sensorycznych zestawiających intensywność zapachu na ludzkich włosach/100% bawełny wystawionych na działanie dymu z papierosa Winston Blue i pary z Ploom X Advanced (Rich, Fresh i Berry Fresh). Testy zostały przeprowadzone przez panel* 12 oceniających w zewnętrznym laboratorium w Niemczech. Wszyscy członkowie panelu zostali wybrani i przeszkoleni zgodnie z normą DIN EN 13725:2003.

2*Porównanie z papierosem po użyciu, na podstawie porównania kolorów zębów wystawionych na działanie dymu ze Standardowego papierosa referencyjnego (1R6F) oraz pary z Ploom X Advanced (Rich, Fresh i Berry Fresh). Ekspozycja została przeprowadzona w naszym wewnętrznym laboratorium, a pomiar koloru został wykonany przez zewnętrzne laboratorium w Japonii. Do badania użyto zębów bydlęcych w odniesieniu do normy ISO 28399.

**Słowo "Nieprzyjemny" nie jest poparte badaniami SRA i opiera się na ogólnych spostrzeżeniach konsumentów.

Badania naukowe SRA przeprowadzone na Ploom 3.0 z Ploom 3.0 stick (nie metalizowany CP).

W przypadku stosowania w UE prosimy o kontakt z grupą marki w celu uzyskania informacji na temat badań uzasadniających.

Badania dla krajów europejskich z Ploom 3.052 / Ploom 3.0 stick z metalizowanym CP w zakresie do września 2022, kiedy prototyp będzie gotowy.

Strona Ploom.pl jest przeznaczona dla pełnoletnich osób palących.

Czy masz ukończone 18 lat?

Aby wejść na tę stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

Potwierdź